O nas

PLATFORMA INCCARE

Nasz zespół składa się z profesjonalistów


Architekci Chmury Obliczeniowej

Zbudowaliśmy skalowalne środowisko, w którym możesz pracować i komunikować się w bezpieczny i efektywny sposób

Eksperci Przetwarzania Danych

Dostarczamy ci aktualnej i relewantnej informacji wspierajacej analize stanu pacjenta i wybor metody leczenia.

Dostawcy Uslug Medycznych

Stworzyliśmy model wiedzy i zorganizowalismy uslugi medyczne aby twoj pacjent otrzymal najlepsza opieke zdrowotna


layout styles

Nasza Misja

Nasza misja jest uczynic pacjenta podmiotem w procesie leczenia, opartego na modelu wspolpracy wszystkich uczestnikow. W procesie leczenia gdzie lekarz uzyska dostęp do wszystkich informacji i niezbędnych usług. W procesie leczenia, w którym pacjent jest aktywnie zaangażowany.

Chcemy zbudować system, w którym lekarz uzyska latwy dostęp do kompletu uslug i informacji, ktore moze wykorzystac w procesie leczenia pacjenta.


Platforma Inccare

Sposób w jaki sie komunikujemy i pracujemy podlega stalej transformacji dzieki wykorzystaniu nowych technologii. Zbudowalismy system, ktory korzysta z nowych modeli komunikacji i zarzadzania informacja aby wykorzystac nasza wspolna wiedze o leczeniu do ochrony naszego zdrowia.

Wersja beta platformy inccare została udostepniona do uzytku. Zbudowalismy ten produkt dla Ciebie i chcemy zaprosić Cię udzialu w testach naszej aplikacji. Możesz uzyskać dostęp do najnowszej wersji na stronie inccare.com.

style switcher

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj sie z Nami

Skontaktuj sie z nami

Będziemy wdzięczni za uwagi n/t dostarczonej funkcjonalności. Informacja od Ciebie posluzy nam do budowy lepszego produktu, ktory ma spelnic Twoje oczekiwania.


Biuro